poznaj nas

tak się robi najlepsze ubrania dla najlepszych sportowców

Każdego dnia staramy się oferować jak najlepsze produkty. Chcemy docierać do najlepszych sportowców, maniaków sportowego trybu życia, oferując wysoka jakość produktów, ciekawe wzory jednocześnie wszystko uczciwie wyceniając. Chcemy, aby nasze ubrania trafiały do wyjątkowych ludzi potrafiących docenić dobry materiał i wykonanie.

darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę do paczkomatów już od 99zł, dodatkowo pojawiają się promocję na darmowe dostawy kurierem bez minimalnej wartości zamówienia, warto nas obserwować na fb i insta.

24/7 wsparcie

Staramy się być zawsze do waszej dyspozycji, jak tylko pojawiają się problemy jesteśmy chętni pomóc je rozwiązać, możecie do nas pisać na fejsie, instagramie, mailowo, jak również telefonicznie.

Wygodne płatności

Zapewniamy system natychmiastowych przelewów, jak również płatności kartami oraz paypal.

krótka historia

Firma założona przez jedną osobę. Fanatyka sportowego życia, porządnych treningów siłowych, trenera, dietetyka. Osobę od lat związaną ze sportem. Jednak to stali wierni klienci tworzą tak na prawdę cała markę. Wielu naszych klientów i promotorów to sportowcy najwyższej ligi, wielokrotni medaliści sportów sylwetkowych, jak również sztuk walki i innych dyscyplin. Razem staramy się tworzyć prawdziwą sportową Polskę #newmancrew #newmanfamily

„Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.”

CLOSE

Kategorie produktów

Add to cart